Każdy jadłospis można kupić pojedynczo za 120zł lub w pakiecie PREMIUM za 41 PLN / miesięcznie gdzie otrzymujesz dostęp do wszystkich jadłospisów od 1500 kcal do 2500 kcal.

Jadłospis dla całej rodziny

Odchudzanie czy budowanie masy mięśniowej jest dużo łatwiejszym i sprawniejszym procesem, gdy możesz po prostu podążać za konkretnymi wskazówkami. Samo motywowanie się do wytrwania w diecie i nieuleganie zachciankom jest bardzo trudne. Wierzę, że nie każdy ma ochotę dokładać sobie do tego obowiązek komponowania właściwie zbilansowanych jadłospisów. Dlatego oferuję Ci je w gotowej postaci! Smaczne, kolorowe i łatwe do przyrządzenia posiłki charakteryzują się zmiennymi parametrami, dzięki czemu możesz wybrać jadłospisy, które będą w sam raz dla Ciebie i Twoich potrzeb. Pobierz je i korzystaj z nich tak długo, jak potrzebujesz, każdego dnia sięgając po coś nowego, smacznego i dającego pożądane efekty w postaci utraty masy ciała! 

 Marta, 28 lata

Marta, 28 lata

Pracownik punktu xero
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5/5

Poszukiwałam czegoś, co pozwoli mi nieco poprawić samopoczucie – i znalazłam! Na tej diecie czuję się lżej i mam więcej energii!

 Ilona, 31 lat

Ilona, 31 lat

Studentka
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5/5

Potrzebowałam diety, która pozwoli mi całkowicie zrezygnować z kuszących, ale niestety kalorycznych przekąsek i przetworzonych dań. Proste, smaczne posiłki nie nudzą mnie i sprawiają, że mam o wiele więcej energii niż kiedyś!

Milena, 31 lata

Milena, 31 lata

Pracownik banku
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5/5

Rzadko mam okazję pomyśleć o sobie i swoich potrzebach. Dzięki gotowym jadłospisom gotuję posiłki z jednodniowym wyprzedzeniem i mogę w pełni skupić się na swojej pracy, a do tego – chudnąć!

Marta, 26 lat

Marta, 26 lat

Nauczycielka
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5/5

Często zdarzało mi się cierpieć na różne dolegliwości spowodowanie niedoborami witamin. Nie miałam głowy do dbania o swoje odżywianie. Ta dieta uzupełnia wszelkie niedoborowe składniki i sprawia, że czuję się o wiele lepiej!

Wybierz która opcja cię interesuje, jeżeli jeszcze nie wiesz ile potrzebujesz kalorii skorzystaj z naszego kalkulatora

Jadłospis jest ustalony na 7 dni ale to nie znaczy, że po 7 dniach masz go przerywać. Ja taki jadłospis stosuje nawet 2-3 miesiące i nigdy nie wyrzuciłem grama produktu, jeżeli coś ci zostaje to użyj tego produktu jako niepisany element do innego posiłku, nie trzymaj się tak kurczowo kaloryczności bo nie o tym w tym wszystkim chodzi. Kolejna kwestia jadłospisy nie są po to aby kopiować je w 100% tylko nauczyć się szykować zdrowe pełnowartościowe posiłki inspiruj się nimi i nie pozwól, aby kartka z jedzeniem rządziła twoim życiem.

Jadłospis Śródziemnomorski

Jadłospis Motywatora Dietetycznego

Jadłospis DASH

Jadłospis Wegetariański

Jadłospis wysokotłuszczowy – ketogeniczny

Jadłospis na bazie produktów z biedronki

Jadłospis na bazie produktów z lidla

Wiktor Mikołajczyk – żołnierz
Bartek Kwaśny – trener

Marta, 30 lat

Pracownik banku

Dzięki tej diecie jestem lżejsza o 3 kg, i to oczywiście jeszcze nie koniec moich zmagań z nadwagą. W planie mam jeszcze co najmniej 7 kg!

Renata, 25 lat

Mama dwójki dzieci

Po ciążach moje ciało zmieniło się na niekorzyść. Dzięki diecie mobilizuję się do regularnego odżywiania i już zaczynam czuć pewną poprawę – czuję się silniejsza, lżejsza i nie brakuje mi energii!

Ostatnie 4 opinie z 2400

Natalia, 38 lat, pracownik działu marketingu: przestałam podjadać między posiłkami i jem 5 niewielkich posiłków dziennie. Zaczynam już zauważać pierwsze efekty – przede wszystkim jestem w stanie opanować apetyt na przekąski!
Paweł, 41 lat, operator koparki: dzięki diecie nie jem już codziennie bułek z kiełbasą. Trochę schudłem z brzucha, a planuję schudnąć jeszcze więcej!
Norbert, 31 lat, przedstawiciel handlowy: dieta jest lekka, smaczna i kolorowa. Nie wymaga wielkich przygotować, a większość posiłków mogę wozić ze sobą w samochodzie i jeść w dowolnym czasie!
Stefan, 37 lat, pracownik administracji samorządowej – w końcu wiem co mam jeść w trybie nocnym
Darek, 66 lat, emeryt – Kto by pomyślał, że kiedyś kupię dietę w internecie i będę ją stosować w życiu codziennym. Bardzo smaczne posiłki

Łączna ocena

4.8

Wszystkie posiłki są szykowane wg. filozofii, którą propaguje na moim instagramie https://www.instagram.com/motywator.tv/ 

Chcesz poznać mnie bliżej przeczytaj tutaj 

Jadłospis zaplanowany jest na 7 dni z wybraną przez ciebie kalorycznością 4 posiłki dziennie.

Dzisiaj wieczorem napiszę coś więcej na temat tego jadłospisu.

Aby dowiedzieć się jaką potrzebujecie kaloryczność skorzystajcie z mojego kalkulatora. Oznaczenie w kalkulatorze TDEE to jest wasza kaloryczność. Możecie sobie ustalić czy chcecie schudnąć, utrzymać masę czy przybrać na wadzę. Kliknij tutaj 

Jak wygląda ta dieta?

Założenia diety

Mój jadłospis opiera się w 90% na produktach nieprzetworzonych, bardzo lubię gotować dlatego lwia część posiłków opiera się na potrawach, które sam przygotowuje.

Posiłki są łatwostrawne i kolorowe, nie ukrywam, że bardzo duży nacisk w swojej diecie kładę na produkty fermentowane – kiszonki oraz kolorowe szejki na bazie zielonych warzyw, ogólnie uwielbiam warzywa i owoce dlatego będą stosunkowo często pojawiać się w tym jadłospisie.

Testowałem juz dziesiątki wariantów odżywiania i aktualny jadłospis jest esencją najlepszych posiłków wyciągniętych z diety Pale, wegetariańskiej i diety ketogenicznej.
Niektóre posiłki będą typowo wegeteriańskiej, niektóre białko tłuszczowe jako ukłon dla diety ketogenicznej oraz posiłki mięsne z eliminacją nabiału i pszenicy.

Nie mam awersji do pieczywa wypiekanego w warunkach domowych czy nabiału od babci Halinki, uwielbiam ich smak, ale niestety moje jelita ich nie tolerują. Okazjonalnie nabiał czy pieczywo będą się pojawiać, ale będzie to wyjątek niż reguła.

Wyjątkowo będą pojawiać się również stroczki ponieważ moje jelita również za dobrze ich nie toleruje.

Jadłospis zaplanowany jest na 4 posiłki, rozkład makroskładników będzie oscylować w granicach 20% białek, 40% tłuszczów, 40% węglowodanów. Na chile obecną w zakupie dostępny jest jadłospis na 7 dni z opcjami kalorycznymi 1500 – 2500 kcal

Co otrzymujesz?

Po dokonaniu płatności z automatu dostajesz jadłospis w postaci PDFa na maila oraz wszystko możesz zarządzać w swoim indywidualnym koncie.
W jadłospisie znajdziesz szczegóły dotyczące zakupu produktów spożywczych jakie musisz kupić na cały tydzień.

Wszystkie posiłki są szczegółowo rozpisane, przy każdym daniu znajdziesz kaloryczność potrawy oraz rozkład makroskładników.
W pakiecie otrzymujesz poglądowy jadłospis, który możesz wywiesić sobie na lodówce.