Jadłospis wysokotłuszczowy – ketogeniczny

Wszystkie posiłki są szykowane wg. filozofii, którą propaguje na moim instagramie https://www.instagram.com/motywator.tv/ 

Chcesz poznać mnie bliżej przeczytaj tutaj 

Jadłospis zaplanowany jest na 7 dni z wybraną przez ciebie kalorycznością 4 posiłki dziennie.

Dzisiaj wieczorem napiszę coś więcej na temat tego jadłospisu.

Aby dowiedzieć się jaką potrzebujecie kaloryczność skorzystajcie z mojego kalkulatora. Oznaczenie w kalkulatorze TDEE to jest wasza kaloryczność. Możecie sobie ustalić czy chcecie schudnąć, utrzymać masę czy przybrać na wadzę. Kliknij tutaj 

Jak wygląda ta dieta?
Im się udało

Założenia diety

Mój jadłospis opiera się w 90% na produktach nieprzetworzonych, bardzo lubię gotować dlatego lwia część posiłków opiera się na potrawach, które sam przygotowuje.

Posiłki są łatwostrawne i kolorowe, nie ukrywam, że bardzo duży nacisk w swojej diecie kładę na produkty fermentowane – kiszonki oraz kolorowe szejki na bazie zielonych warzyw, ogólnie uwielbiam warzywa i owoce dlatego będą stosunkowo często pojawiać się w tym jadłospisie.

Testowałem juz dziesiątki wariantów odżywiania i aktualny jadłospis jest esencją najlepszych posiłków wyciągniętych z diety Pale, wegetariańskiej i diety ketogenicznej.
Niektóre posiłki będą typowo wegeteriańskiej, niektóre białko tłuszczowe jako ukłon dla diety ketogenicznej oraz posiłki mięsne z eliminacją nabiału i pszenicy.

Nie mam awersji do pieczywa wypiekanego w warunkach domowych czy nabiału od babci Halinki, uwielbiam ich smak, ale niestety moje jelita ich nie tolerują. Okazjonalnie nabiał czy pieczywo będą się pojawiać, ale będzie to wyjątek niż reguła.

Wyjątkowo będą pojawiać się również stroczki ponieważ moje jelita również za dobrze ich nie toleruje.

Jadłospis zaplanowany jest na 4 posiłki, rozkład makroskładników będzie oscylować w granicach 20% białek, 40% tłuszczów, 40% węglowodanów. Na chile obecną w zakupie dostępny jest jadłospis na 7 dni z opcjami kalorycznymi 1500 – 2500 kcal

Co otrzymujesz?

Po dokonaniu płatności z automatu dostajesz jadłospis w postaci PDFa na maila oraz wszystko możesz zarządzać w swoim indywidualnym koncie.
W jadłospisie znajdziesz szczegóły dotyczące zakupu produktów spożywczych jakie musisz kupić na cały tydzień.

Wszystkie posiłki są szczegółowo rozpisane, przy każdym daniu znajdziesz kaloryczność potrawy oraz rozkład makroskładników.
W pakiecie otrzymujesz poglądowy jadłospis, który możesz wywiesić sobie na lodówce.

Przykładowe posiłki