Kupując pakiet WIDEO za 33 PLN / miesięcznie = 399 PLN rocznie masz dostęp do wszystkich kursów wideo, ebooków oraz infografik bez dodatkowych kosztów. Przykładowo każdy kurs wideo kosztuje 80 PLN, każdy Ebook kosztuje 40 PLN. Kupując 2 kursy wideo płacisz 160 PLN, kupując 3 Ebooki płacisz 120 PLN w sumie płacisz 280 PLN.

W tym momencie warto zadać sobie pytanie czy nie lepiej zapłacić 399 PLN na rok i mieć dostęp do wszystkich kursów wideo, ebooków oraz infografik.

W pakiecie VIDEO znajdują się następujące produkty:
Kursy wideo
E-booki
Infografiki
Jadłospisy
Grupa PREMIUM
Artykuły PREMIUM

Kursy video

Zamiast uczęszczać na wykłady dotyczące żywienia stacjonarnie, usiądź wygodnie w fotelu (lub połóż się na kanapie), przygotuj sobie ulubioną herbatę i zdrowe przekąski, a następnie odpal któryś z dostępnych u mnie kursów video. Miło spędzisz wieczór, a jednocześnie dostarczysz sobie porządnej dawki wiedzy żywieniowej dostępnej w łatwo przyswajalnej formie. Szeroka tematyka kursów video oraz ich przystępność sprawiają, że wiedza serwowana w ten sposób zostanie wchłonięta ekspresowo! Kursy video mają tę przewagę nad stacjonarnymi, że odbywasz je o dowolnie wygodnej dla Ciebie porze, w dowolnym miejscu, a gdy tylko chcesz, możesz je przerwać i wrócić, gdy znów poczujesz się głodny wiedzy! 

E-booki

E-booki to prawdziwe kompendium wiedzy na temat żywienia dla osób, które lubią pogłębiać ją w skupieniu – na ulubionym czytniku, w autobusie, na plaży, bujając się w hamaku… Połączenie solidnej dawki wiedzy z odpowiednią atmosferą podczas jej przyswajania to jest TO COŚ! W tematycznych e-bookach znajdziesz wiele podpowiedzi, które ułatwią Ci uporządkowanie wiedzy nabytej poprzez korzystanie z innych materiałów edukacyjnych dostępnych tutaj.

Infografiki

Prawdziwa gratka dla klasycznych wzrokowców! Nie bój się przyznać, że choć jesteś dorosły, to nadal obrazki trafiają do Ciebie najłatwiej! Tworzę specjalnie dla Ciebie infografiki, które pobudzają umysł do pracy i pozwalają skutecznie włożyć konkretne informacje do konkretnych umysłowych szufladek. Wzrokowcy to nawet 65% populacji! Treści niewerbalne trafiają do nich dużo skuteczniej niż te zapisane w formie definicji. Być może i Ty należysz do tej grupy osób, którym wiedza o prawidłowym żywieniu wpadnie do głowy łatwiej niż w jakiejkolwiek innej formie – sprawdź więc koniecznie informacje zawarte w infografikach!

🥇Pakiet Premium

🥇Pakiet Premium

PLN499.00

Rocznie

🥈Pakiet Wideo

🥈Pakiet Wideo

PLN399.00

rocznie

🥉Pakiet Infografiki <br>i E-booki

🥉Pakiet Infografiki
i E-booki

PLN299.00

ROCZNIE