Kupując pakiet PREMIUM za 41 PLN / miesięcznie = 499 PLN rocznie masz dostęp do wszystkich produktów bez dodatkowych kosztów. Przykładowo każdy kurs wideo kosztuje 80 PLN, każdy Ebook kosztuje 40 PLN oraz jadłospis 120 PLN. Kupując 2 kursy wideo płacisz 160 PLN, kupując 3 Ebooki płacisz 120 PLN oraz jadłospis płacisz 120 PLN w sumie płacisz 400 PLN.

W tym momencie warto zadać sobie pytanie czy nie lepiej zapłacić 499 PLN na rok i mieć dostęp do wyżej wymienionych produktów oraz do wielu produktów premium, których nie można kupić indywidualnie.

W pakiecie PREMIUM znajdują się następujące produkty:
Kursy wideo
E-booki
Infografiki
Jadłospisy
Grupa PREMIUM
Artykuły PREMIUM

Kursy video

Zamiast uczęszczać na wykłady dotyczące żywienia stacjonarnie, usiądź wygodnie w fotelu (lub połóż się na kanapie), przygotuj sobie ulubioną herbatę i zdrowe przekąski, a następnie odpal któryś z dostępnych u mnie kursów video. Miło spędzisz wieczór, a jednocześnie dostarczysz sobie porządnej dawki wiedzy żywieniowej dostępnej w łatwo przyswajalnej formie. Szeroka tematyka kursów video oraz ich przystępność sprawiają, że wiedza serwowana w ten sposób zostanie wchłonięta ekspresowo! Kursy video mają tę przewagę nad stacjonarnymi, że odbywasz je o dowolnie wygodnej dla Ciebie porze, w dowolnym miejscu, a gdy tylko chcesz, możesz je przerwać i wrócić, gdy znów poczujesz się głodny wiedzy! 

E-booki

E-booki to prawdziwe kompendium wiedzy na temat żywienia dla osób, które lubią pogłębiać ją w skupieniu – na ulubionym czytniku, w autobusie, na plaży, bujając się w hamaku… Połączenie solidnej dawki wiedzy z odpowiednią atmosferą podczas jej przyswajania to jest TO COŚ! W tematycznych e-bookach znajdziesz wiele podpowiedzi, które ułatwią Ci uporządkowanie wiedzy nabytej poprzez korzystanie z innych materiałów edukacyjnych dostępnych tutaj.

Infografiki

Prawdziwa gratka dla klasycznych wzrokowców! Nie bój się przyznać, że choć jesteś dorosły, to nadal obrazki trafiają do Ciebie najłatwiej! Tworzę specjalnie dla Ciebie infografiki, które pobudzają umysł do pracy i pozwalają skutecznie włożyć konkretne informacje do konkretnych umysłowych szufladek. Wzrokowcy to nawet 65% populacji! Treści niewerbalne trafiają do nich dużo skuteczniej niż te zapisane w formie definicji. Być może i Ty należysz do tej grupy osób, którym wiedza o prawidłowym żywieniu wpadnie do głowy łatwiej niż w jakiejkolwiek innej formie – sprawdź więc koniecznie informacje zawarte w infografikach!

Jadłospis dla całej rodziny

Odchudzanie czy budowanie masy mięśniowej jest dużo łatwiejszym i sprawniejszym procesem, gdy możesz po prostu podążać za konkretnymi wskazówkami. Samo motywowanie się do wytrwania w diecie i nieuleganie zachciankom jest bardzo trudne. Wierzę, że nie każdy ma ochotę dokładać sobie do tego obowiązek komponowania właściwie zbilansowanych jadłospisów. Dlatego oferuję Ci je w gotowej postaci! Smaczne, kolorowe i łatwe do przyrządzenia posiłki charakteryzują się zmiennymi parametrami, dzięki czemu możesz wybrać jadłospisy, które będą w sam raz dla Ciebie i Twoich potrzeb. Pobierz je i korzystaj z nich tak długo, jak potrzebujesz, każdego dnia sięgając po coś nowego, smacznego i dającego pożądane efekty w postaci utraty masy ciała! 

Grupy Premium

Pomimo najszczerszych chęci dokładnego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości dotyczących kwestii żywienia, z pewnością w Twojej głowie kręci się jeszcze wiele pytań, na które nie znajdujesz odpowiedzi. Dostęp do grupy premium jest dla Ciebie możliwością swobodnego kontaktowania się ze mną w celu jak najdokładniejszego wyjaśnienia swoich problemów. Dzięki luźnemu charakterowi grupy możesz wdrażać swoje nowe nawyki żywieniowe jeszcze skuteczniej i w jeszcze przyjemniejszej formie! 

Artykuły premium

Lubisz przyswajać wiedzę na interesujące Cię tematy oscylujące wokół żywienia? Jednocześnie najbardziej interesującymi Cię formami przekazywania tej wiedzy są krótkie, treściwe teksty, które jesteś w stanie przerobić przy porannej kawie? Dostęp do artykułów premium jest ofertą idealną dla Ciebie! Wysokiej jakości treści, obszerne wyjaśnienia, dobrze przyswajalne dla każdego informacje to coś, co z pewnością umili Ci dzień, a Twój umysł wyposaży w solidną dawkę wiedzy! 

🥇Pakiet Premium

🥇Pakiet Premium

PLN499.00

Rocznie

🥈Pakiet Wideo

🥈Pakiet Wideo

PLN399.00

rocznie

🥉Pakiet Infografiki <br>i E-booki

🥉Pakiet Infografiki
i E-booki

PLN299.00

ROCZNIE