Kupując pakiet INFOGRAFIKI I E-BOOKI za 25 PLN / miesięcznie = 299 PLN rocznie masz dostęp do wszystkich ebooków oraz infografik bez dodatkowych kosztów. Przykładowo każdy Ebook kosztuje 40 PLN. Kupując 3 Ebooki płacisz 120 PLN.

W tym momencie warto zadać sobie pytanie czy nie lepiej zapłacić 299 PLN na rok i mieć dostęp do wszystkich ebooków i infografik.

W pakiecie INFOGRAFIKI I E-BOOKI znajdują się następujące produkty:
Kursy wideo
E-booki
Infografiki
Jadłospisy
Grupa PREMIUM
Artykuły PREMIUM

E-booki

E-booki to prawdziwe kompendium wiedzy na temat żywienia dla osób, które lubią pogłębiać ją w skupieniu – na ulubionym czytniku, w autobusie, na plaży, bujając się w hamaku… Połączenie solidnej dawki wiedzy z odpowiednią atmosferą podczas jej przyswajania to jest TO COŚ! W tematycznych e-bookach znajdziesz wiele podpowiedzi, które ułatwią Ci uporządkowanie wiedzy nabytej poprzez korzystanie z innych materiałów edukacyjnych dostępnych tutaj.

Infografiki

Prawdziwa gratka dla klasycznych wzrokowców! Nie bój się przyznać, że choć jesteś dorosły, to nadal obrazki trafiają do Ciebie najłatwiej! Tworzę specjalnie dla Ciebie infografiki, które pobudzają umysł do pracy i pozwalają skutecznie włożyć konkretne informacje do konkretnych umysłowych szufladek. Wzrokowcy to nawet 65% populacji! Treści niewerbalne trafiają do nich dużo skuteczniej niż te zapisane w formie definicji. Być może i Ty należysz do tej grupy osób, którym wiedza o prawidłowym żywieniu wpadnie do głowy łatwiej niż w jakiejkolwiek innej formie – sprawdź więc koniecznie informacje zawarte w infografikach!

🥇Pakiet Premium

🥇Pakiet Premium

PLN499.00

Rocznie

🥈Pakiet Wideo

🥈Pakiet Wideo

PLN399.00

rocznie

🥉Pakiet Infografiki <br>i E-booki

🥉Pakiet Infografiki
i E-booki

PLN299.00

ROCZNIE