żelazo

Szparagi, papryka – fakty żywieniowe

Ten produkt dostępny jest w pakiecie Pakiet PREMIUM – oferta specjalna 🥇Pakiet Premium PLN499.00 Rocznie 41 PLN / miesięcznie Otrzymujesz dostęp do wszystkich: ✅ Kursów wideo ✅ E-booków ✅ Infografik ✅ Jadłospisów ✅ Grupy PREMIUM ✅ Artykułów PREMIUM  Pakiet PREMIUM dostęp na 1 rok – PLN 499.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 2 lata  – PLN 599.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 3 lata  – PLN 699.00 🛒 KUP TERAZ ✍ Zapłać Dodano …

Szparagi, papryka – fakty żywieniowe Zobacz więcej »

Truskawki, czereśnie – fakty żywieniowe

Ten produkt dostępny jest w pakiecie Pakiet PREMIUM – oferta specjalna 🥇Pakiet Premium PLN499.00 Rocznie 41 PLN / miesięcznie Otrzymujesz dostęp do wszystkich: ✅ Kursów wideo ✅ E-booków ✅ Infografik ✅ Jadłospisów ✅ Grupy PREMIUM ✅ Artykułów PREMIUM  Pakiet PREMIUM dostęp na 1 rok – PLN 499.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 2 lata  – PLN 599.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 3 lata  – PLN 699.00 🛒 KUP TERAZ ✍ Zapłać Dodano …

Truskawki, czereśnie – fakty żywieniowe Zobacz więcej »

Owoce – fakty żywieniowe – jabłko, awokado

Ten produkt dostępny jest w pakiecie Pakiet PREMIUM – oferta specjalna 🥇Pakiet Premium PLN499.00 Rocznie 41 PLN / miesięcznie Otrzymujesz dostęp do wszystkich: ✅ Kursów wideo ✅ E-booków ✅ Infografik ✅ Jadłospisów ✅ Grupy PREMIUM ✅ Artykułów PREMIUM  Pakiet PREMIUM dostęp na 1 rok – PLN 499.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 2 lata  – PLN 599.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 3 lata  – PLN 699.00 🛒 KUP TERAZ ✍ Zapłać Dodano …

Owoce – fakty żywieniowe – jabłko, awokado Zobacz więcej »

Owoce – fakty żywieniowe – nektarynka, pomarańcze

Ten produkt dostępny jest w pakiecie Pakiet PREMIUM – oferta specjalna 🥇Pakiet Premium PLN499.00 Rocznie 41 PLN / miesięcznie Otrzymujesz dostęp do wszystkich: ✅ Kursów wideo ✅ E-booków ✅ Infografik ✅ Jadłospisów ✅ Grupy PREMIUM ✅ Artykułów PREMIUM  Pakiet PREMIUM dostęp na 1 rok – PLN 499.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 2 lata  – PLN 599.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 3 lata  – PLN 699.00 🛒 KUP TERAZ ✍ Zapłać Dodano …

Owoce – fakty żywieniowe – nektarynka, pomarańcze Zobacz więcej »

Owoce – fakty żywieniowe – melon, kiwi

Ten produkt dostępny jest w pakiecie Pakiet PREMIUM – oferta specjalna 🥇Pakiet Premium PLN499.00 Rocznie 41 PLN / miesięcznie Otrzymujesz dostęp do wszystkich: ✅ Kursów wideo ✅ E-booków ✅ Infografik ✅ Jadłospisów ✅ Grupy PREMIUM ✅ Artykułów PREMIUM  Pakiet PREMIUM dostęp na 1 rok – PLN 499.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 2 lata  – PLN 599.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 3 lata  – PLN 699.00 🛒 KUP TERAZ ✍ Zapłać Dodano …

Owoce – fakty żywieniowe – melon, kiwi Zobacz więcej »

Owoce – fakty żywieniowe – mandarynka, arbuz

Ten produkt dostępny jest w pakiecie Pakiet PREMIUM – oferta specjalna 🥇Pakiet Premium PLN499.00 Rocznie 41 PLN / miesięcznie Otrzymujesz dostęp do wszystkich: ✅ Kursów wideo ✅ E-booków ✅ Infografik ✅ Jadłospisów ✅ Grupy PREMIUM ✅ Artykułów PREMIUM  Pakiet PREMIUM dostęp na 1 rok – PLN 499.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 2 lata  – PLN 599.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 3 lata  – PLN 699.00 🛒 KUP TERAZ ✍ Zapłać Dodano …

Owoce – fakty żywieniowe – mandarynka, arbuz Zobacz więcej »

Grejpfrut czy winogrona ?

Ten produkt dostępny jest w pakiecie Pakiet PREMIUM – oferta specjalna 🥇Pakiet Premium PLN499.00 Rocznie 41 PLN / miesięcznie Otrzymujesz dostęp do wszystkich: ✅ Kursów wideo ✅ E-booków ✅ Infografik ✅ Jadłospisów ✅ Grupy PREMIUM ✅ Artykułów PREMIUM  Pakiet PREMIUM dostęp na 1 rok – PLN 499.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 2 lata  – PLN 599.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 3 lata  – PLN 699.00 🛒 KUP TERAZ ✍ Zapłać Dodano …

Grejpfrut czy winogrona ? Zobacz więcej »

Cytrynka a limonka – różnice

Ten produkt dostępny jest w pakiecie Pakiet PREMIUM – oferta specjalna 🥇Pakiet Premium PLN499.00 Rocznie 41 PLN / miesięcznie Otrzymujesz dostęp do wszystkich: ✅ Kursów wideo ✅ E-booków ✅ Infografik ✅ Jadłospisów ✅ Grupy PREMIUM ✅ Artykułów PREMIUM  Pakiet PREMIUM dostęp na 1 rok – PLN 499.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 2 lata  – PLN 599.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 3 lata  – PLN 699.00 🛒 KUP TERAZ ✍ Zapłać Dodano …

Cytrynka a limonka – różnice Zobacz więcej »

Brzoskwinia czy gruszka ?

Ten produkt dostępny jest w pakiecie Pakiet PREMIUM – oferta specjalna 🥇Pakiet Premium PLN499.00 Rocznie 41 PLN / miesięcznie Otrzymujesz dostęp do wszystkich: ✅ Kursów wideo ✅ E-booków ✅ Infografik ✅ Jadłospisów ✅ Grupy PREMIUM ✅ Artykułów PREMIUM  Pakiet PREMIUM dostęp na 1 rok – PLN 499.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 2 lata  – PLN 599.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 3 lata  – PLN 699.00 🛒 KUP TERAZ ✍ Zapłać Dodano …

Brzoskwinia czy gruszka ? Zobacz więcej »

Banan czy kantalupa ?

Ten produkt dostępny jest w pakiecie Pakiet PREMIUM – oferta specjalna 🥇Pakiet Premium PLN499.00 Rocznie 41 PLN / miesięcznie Otrzymujesz dostęp do wszystkich: ✅ Kursów wideo ✅ E-booków ✅ Infografik ✅ Jadłospisów ✅ Grupy PREMIUM ✅ Artykułów PREMIUM  Pakiet PREMIUM dostęp na 1 rok – PLN 499.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 2 lata  – PLN 599.00 Pakiet PREMIUM dostęp na 3 lata  – PLN 699.00 🛒 KUP TERAZ ✍ Zapłać Dodano …

Banan czy kantalupa ? Zobacz więcej »

0:00
0:00